Klienci zadowoleni z usług dentystycznych

Zakres usług stomatologicznych

DENT to gabinety stomatologiczne w Poznaniu, oferujące szeroką gamę profesjonalnych usług. Naszym atutem jest innowacyjna aparatura medyczna: zaawansowana diagnostyka RTG oraz stosowanie bezbolesnego znieczulenia z pewnością przekonają Państwa do wizyty w jednej z naszych placówek. Posiadamy gabinet dentystyczny przy ul. Ogrodowej 3 oraz przy ul. Prusa 19 w Poznaniu. W przypadku protetyki, zaskoczymy minimalnym czasem napraw, jak i wykonania protez.

Implanty zębów, które są naszą specjalnością, wykonujemy zgodnie z aktualnymi światowymi standardami w tej dziedzinie – nasz wykwalifikowany personel na bieżąco aktualizuje swoje umiejętności i wiedzę praktyczną, biorąc udział w prestiżowych kongresach i szkoleniach, które sprawiają, że każdy dobry dentysta staje się jeszcze lepszym specjalistą. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa kompleksowa stomatologia zachowawcza, błyskawiczne wybielanie zębów, implantacja, protetyka, czy chcecie tylko, by dobry stomatolog sprawdził stan Waszego uzębienia, zawsze możecie liczyć na najwyższy standard obsługi, nowoczesne metody leczenia oraz przyjazną atmosferę, zaś wizyty nie zrujnują Waszego budżetu.

Gabinet stomatologiczny DENT Poznań - serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami w zakresie każdej oferowanych u nas usług.

Implanty zębów

Implanty zębów

Implanty zębowe są najbardziej trwałym i uniwersalnym rozwiązaniem, które pozwoli na zastąpienie utraconych zębów. W naszym gabinecie dentystycznym w Poznaniu stosujemy innowacyjne metody implantologii.

Korony porcelanowe

Korony porcelanowe

Wykonywane przez naszych stomatologów korony porcelanowe sprawią, że Twój uśmiech ponownie stanie się piękny i idealnie równy. Łącząc doświadczenie i nowoczesne technologie jesteśmy w stanie idealnie dopasować odcień pokrycia ceramicznego do naturalnego koloru zębów.

Protezy zębowe

Protezy zębowe

Jedną ze specjalności naszych dentystów jest protetyka. Oferujemy wysokiej jakości protezy zębowe, które uzupełnią ubytki w uzębieniu. Nasi protetycy specjalizują się również w naprawie protez.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Każdy marzy o śnieżno białym uzębieniu. Niestety wiele produktów spożywczych i używek (np. papierosy) powodują przebarwienia. W ramach wybielania zębów nasze gabinety stomatologiczne oferują zmianę ich koloru aż o 6 odcieni.