wybielanie zębów Poznań

Wybielanie zębów - Poznań

Pragniesz, aby Twoje zęby były piękne, białe i lśniące? Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Poznaniu! Dzięki nam spełnisz swoje marzenia o śnieżnobiałym, olśniewającym uśmiechu!

Często, sama higiena jamy ustnej nie wystarczy, aby mieć lśniąco biały uśmiech. Oczywiście trzeba dbać o regularne mycie zębów, ale nie zawsze jest to możliwe, aby czyścić je po każdym zjedzonym posiłku. Na nieumytych zębach odkłada się osad i barwniki, które wpływają na zmianę ich koloru. Przyczyn przebarwień można też szukać w innych czynnikach. Żółknięcie zębów może być spowodowane przyjmowaniem antybiotyków i innego rodzaju leków, uszkodzeniami struktury zębów, ścieraniem szkliwa, kamieniem nazębnym oraz chorobami zębów przebytymi w dzieciństwie. Nie bez znaczenia jest także picie dużej ilości kawy i herbaty, palenie papierosów oraz jedzenie słodyczy. Ponadto, zęby zmieniają kolor pod wpływem upływu czasu. Wówczas, zmianie ulega także ich struktura. Dlatego są one o wiele bardziej słabsze, a tym samym mniej odporne na czynniki powodujące przebarwienia.

Żadne dostępne w sklepach lub aptekach pasty, płyny czy żele, nie zapewnią Ci tego, co zaledwie podczas jednej wizyty w Dent Poznań może uczynić doświadczony stomatolog przy użyciu wysokiej klasy sprzętu. Tym bardziej, że o ile przebarwienia powierzchowne można dosyć łatwo usunąć poprzez systematyczne czyszczenie pastą wybielającą, to przebarwienia głębokie są kłopotliwe do usunięcia, a często redukcja ich na własną rękę jest wręcz niemożliwa. Wówczas należy przeprowadzić bardziej zaawansowane metody wybielania zębów. W tym celu trzeba udać się do gabinetu dentystycznego.

Wszystkim, którzy chcieliby pochwalić się pięknym śnieżnobiałym uśmiechem, polecamy profesjonalny zabieg wybielania zębów w naszym gabinecie w Poznaniu. Wybielanie zębów to zabieg, w trakcie którego stosowane jest połączenie żelu oraz specjalnego światła. Podczas zabiegu, zęby pokrywane są niskoprocentowym, mało agresywnym żelem, dzięki któremu tkanki zęba nie są nagrzewane. Jest to jeden z najbardziej skutecznych i bezpiecznych sposobów wybielania zębów. Doskonały efekt oraz krótki czas zabiegu sprawiają, iż klienci bardzo cenią sobie tę metodę.

Dent Poznań zaprasza na gwarantujące spektakularne efekty wybielanie zębów!

wybielanie zębów poznań