Gabinet dentystyczny w Poznaniu - Stomatologia Dobry dentysta i stomatolog

 

Jako dobry dentysta w Poznaniu, oferujemy Państwu szereg specjalistycznych zabiegów, dzięki którym będziecie mogli cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem przez całe życie. W Poznaniu mają Państwo możliwość skorzystać z najnowszych osiągnięć z zakresu stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, protetyki czy implantologii, odwiedzając nasz gabinet dentystyczny. Skutecznie dbamy o Wasze zęby już od 1991 roku.

Nasze gabinety czynne są od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 19.00

Stomatologia Poznań - dlaczego jesteśmy najlepsi?

W przeciągu tak długiego okresu działalności, zdobyliśmy grupę stałych klientów, którzy niezmiennie cieszą się z wysokiej jakości usług. Indywidualne podejście do każdego pacjenta pozwala nam z dnia na dzień powiększać grono uśmiechniętych, usatysfakcjonowanych usługobiorców. Mieszkańcy Poznania wiedzą, że zgłaszając się do nas, mogą liczyć zarówno na profesjonalną pomoc, jak i miłą atmosferę.

Gwarantujemy skuteczność i bezpieczeństwo

Stosujemy najnowszą technikę wybielania zębów, która odnosi sukcesy na całym świecie. To właśnie dzięki tej metodzie, pięknym uśmiechem i białym uzębieniem mogą się cieszyć osoby z pierwszych stron gazet. Wykonywany u nas zabieg wybielania zębów jest stosunkowo niedrogi i trwa zaledwie 60 minut. Nasi pacjenci przyznają, że to niewielka cena, jaką trzeba zapłacić, by cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Oferujemy Państwu kompleksową pomoc w zakresie uzupełniania uzębienia i korekty krzywizny zębów. Nasze nowoczesne implanty posiadają dożywotnią gwarancję, wykonujemy także solidne korony pełnoceramiczne z porcelany.

Doświadczenie naszych dentystów

Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie jaką jest stomatologia i najwyższy profesjonalizm zaangażowanych dentystów to niejedyne argumenty przemawiające za wyborem tej, a nie innej kliniki. Najnowocześniejszy sprzęt, stanowiący wyposażenie naszych gabinetów dentystycznych (Stare Miasto, Jeżyce), w parze z wiedza praktyczną i umiejętnościami naszej kadry, zagwarantuje uczęszczającym do nas pacjentom światowy poziom leczenia. Dobrzy dentyści jakimi niepodważalnie jesteśmy my dbają właśnie o te cechy.

Nowoczesność

Nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne to także możliwość natychmiastowego wdrażania najnowszych technik, z którymi dentyści zapoznają się nieustannie na licznych sympozjach i konferencjach. Zminimalizowanie bólu podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym to obecnie jeden z kierunków rozwoju tej dziedziny medycyny. Obecnie większość wykonywanych jakie wykonuje nasz dentysta w Poznaniu, w tym praktykowana metoda znieczulenia pacjentów, jest całkowicie bezbolesna. Już po pierwszej wizycie w jednym z naszych gabinetów dentystycznych przekonają się Państwo, że każdy pracujący u nas stomatolog może pochwalić się najwyższymi kompetencjami i umiejętnościami zawodowymi.

Bezpłatne badania stomatologiczne: 

(61) 851 60 23

Własne laboratorium protetyczne

Niezaprzeczalnym atutem jaki posiadają nasze gabinety dentystyczne w Poznaniu jest posiadanie własnego, kompleksowo wyposażonego laboratorium protetycznego. Pozwala to nie tylko czuwać nad całym procesem wykonywania koron i implantów, ale także znacznie zmniejsza czas oczekiwania. Ponadto, to bardzo komfortowe rozwiązanie dla pacjentów. Wszyscy z Państwa możecie liczyć na kompleksowe rozwiązanie Waszych problemów w jednym miejscu, często też podczas jednej wizyty – tak jak w przypadku ekspresowej naprawy protez. Nasz stomatolog to pewność wykonania prawidłowo usługi!

 

Dodatkowo, staramy się zawsze wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom, czego dowodem jest wprowadzenie możliwości regulowania płatności za zabiegi z zakresu zaawansowanej implantologii oraz protetyki w ratach. Dzięki temu jesteśmy postrzegani jako należący do czołowych gabinet stomatologiczny. Poznań jest miejscem, w którym swoje usługi świadczymy od wielu lat - znani jesteśmy właśnie z wysokiej jakości usług oraz podejścia do klienta.