Zakres usług stomatologicznych

DENT to gabinety stomatologiczne w Poznaniu, oferujące szeroką gamę profesjonalnych usług dentystycznych. Naszym atutem jest innowacyjna aparatura medyczna: zaawansowana diagnostyka RTG oraz stosowanie bezbolesnego znieczulenia z pewnością przekonają Państwa do wizyty w jednej z naszych placówek. Posiadamy gabinet dentystyczny przy ul. Ogrodowej 3 w Poznaniu oraz przy ul. Prusa 19 w Poznaniu. W przypadku protetyki, zaskoczymy minimalnym czasem napraw, jak i wykonania protez.

 

Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa kompleksowa stomatologia zachowawcza, błyskawiczne wybielanie zębów, implantacja, protetyka, czy chcecie tylko, by dobry stomatolog sprawdził stan Waszego uzębienia, zawsze możecie liczyć na najwyższy standard obsługi, nowoczesne metody leczenia oraz przyjazną atmosferę, zaś wizyty nie zrujnują Waszego budżetu.

 

 

 

Gabinet stomatologiczny DENT Poznań - serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami w zakresie każdej oferowanych u nas usług.

 

korony porcelanowe

Korony porcelanowe

Nasi dentyści potrafią idealnie dobrać odcień korony porcelanowej, tak, by był on spójny z posiadanym uzębieniem. Dzięki temu Twój uśmiech będzie ponownie piękny.

Korony porcelanowe
Protezy zębowe

Protezy zębowe

Nasi stomatolodzy specjalizują się również w protetyce. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrać protezy zębowe, które idealnie uzupełnią ubytki.

Protezy zębowe
Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

W naszych gabinetach dentystycznych w Poznaniu oferujemy wybielanie uzębienia, które może zmienić ich kolor nawet o 6 odcieni. Stosujemy nowoczesne i bezpieczne dla zębów metody.

Bezpłatne badania stomatologiczne: 

(61) 851 60 23